Komplexná pomoc s testovaním pre firmy

Aktualizácia údajov: 25. januára 2022

Využite podporu od štátu na maximum

Na základe najnovších nariadení je každý zamestnávateľ povinný testovať svojich zamestnancov ktorí spadajú mimo režim OP. Takýchto zamestnancov je v priemere vo firmách minimálne 50%. Vláda prisľúbila zamestnávateľom preplatiť náklady na nákup testov. My ako najväčší poskytovateľ testovania pre firmy na Slovensku Vám dokážeme pomôcť v dvoch úrovniach:

1. PREDAJ CERTIFIKOVANÝCH TESTOV

všetko v cenách do 5€/test – celý náklad krytý zo schémy štátnej podpory. Na vyžiadanie široká škála AG testov.

2. KOMPLEXNÁ SLUŽBA EFEKTÍVNEHO TESTOVANIA

vrátane všetkých doleuvedených výhod – pre Vás znamená minimálnu starosť a taktiež záruku bezpečne a kvalitne vykonávaného testovania. Takmer celý náklad vie byť taktiež krytý zo schémy štátnej podpory. Pre viac info nás kontaktujte.

Záujem o cenovú ponuku

Každej spoločnosti vieme navrhnúť to najoptimálnejšie riešenie testovania. Neváhajte nás kontaktovať a my Vám radi poradíme a taktiež obratom pripravíme ponuku na mieru. Stačí vyplniť formulár uvedený nižšie a promptne Vás budeme kontaktovať, alternatívne nás môžete taktiež kontaktovať na tel. čísle 0902 266 243

    V zmysle § 11 zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov súhlasím so spracúvaním, správou a uchovaním mojich osobných údajov poskytnutých a uvedených v kontaktnom formulári na stránke www.covidcentrum.sk spoločnosti Laser therapy, k.s.

    Otestovali sme: