Časté otázky

Sme právoplatná testovacia autorita schválená Ministerstvom zdravotníctva Slovenskej Republiky a taktiež príslušnými regionálnymi úradmi verejného zdravotníctva.

Nie, stačí prísť kedykoľvek keď vám to vyhovuje počas otváracích hodín jednotlivých odberových miest, ktoré sú uvedené tu. Na stránke uvádzame vždy aktuálne údaje.

Naše odberové miesta sú nadimenzované tak, aby sa netvorili rady. Príďte kedy to vyhovuje Vám a otestujte sa bez čakania do niekoľkých minút.

V prípade PCR testu môžete odísť ihneď po odobratí vzorky. Taktiež aj v prípade antigénového testu, pretože výsledok posielame cez SMS aj email. Štandardne dávame k AG testu papierový certifikát hneď po vyhodnotení vzorky (do 10 minút). Jedná sa anglicko-slovenský certifikát obsahujúci všetky aktuálne potrebné náležitosti. Ak tento certifikát fyzicky nepotrebujete a stačí vám potvrdenie elektronicky, môžete bezprostredne po odobratí vzorky ísť.

Áno, vaše výsledky nahrávame aj do systému NCZI, to znamená, že si viete vaše výsledky vygenerovať do QR kódu cez aplikáciu GREEN PASS, platí to v prípade PCR a aj antigénového testu.

Snažíme sa vzorky odoberať najcitlivejšie ako sa dá. V prípade antigénového testu, nám vďaka novým testom stačí urobiť odber iba z tzv. nosového sínusu (t.j. z nosovej dierky cca 2cm hĺbka)

Platí sa v hotovosti na mieste. Do budúcnosti plánujeme zaviesť možnosť platby kartou.

Otestovali sme: